Ana Sayfa / Manşet / Gelecek Partisi iddialı, ‘Mersin’de 41 bin üye yapacağız’

Gelecek Partisi iddialı, ‘Mersin’de 41 bin üye yapacağız’

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi, Mersin’de çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’in Yenişehir ilçesinde yeni il hizmet binası açıldı. Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, Gelecek, Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Zarife Özcerit, Mersin Gelecek Partisi İl Genclik Kolları Başkanı Fatih Özüşen, İlçe Başkanları ve partililer açılışta yer aldı.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış da açılışta bir konuşma yaparak, “Mersin Gelecek Partisi sevdalıları, Yenişehir İlçe Binası açılışına hoş geldiniz. İçimde tatlı bir heyecan, büyük bir gurur var. Liderimiz Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun bizlere öncülük ettiği doğrunun, adaletin olduğu bu yolda sizlerle yürümekten şeref duyuyorum. Biz ilimizi kurma çalışmalarımızda o kadar güzel tepkiler aldık ki, Aramıza bu doğru yolda yürümeye hazır, adaletin olduğu bu yolu seçmeye gönüllü vatandaşlarımız oldu. Bu yolda ilimizi kurmak zor olmadı. Yaptığımızı görüp engel olmaya çalışanlara sesleniyorum, Mersin İl Kongremizi yaptık. Üstüne 8 İlçemizi kurup önümüze koyduğunuz engellere rağmen bugün Mersin'in geleceğini inşa etmek için burada ve her zaman haklının yanında olup
zulmün olmadığı bu yola baş koyduk. Bugün Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine karşı çıkarken, tam şeffaf, net, açık bir parlamenter sistem öneriyoruz. Tespit edilen asgari ücret, Türkiye'de bütçe meselesi değil bir tercih meselesi olduğunu ortaya koyuyor. Bugün Yenişehir İlçe Binası açılışımızı tüm Mersin’imize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmasında Mersin’deki üye sayılarını arttıracaklarını da dile getiren Başkan Karış, “İsteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. 25 gün içinde de Gelecek Partisi Silifke, Mezitli ve Erdemli İlçe Kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Biz bir söz verdik Mersin'de 41 Bin Üye yapacağız. Basının huzurunda en çok üye yapan ilçemize de ödül vereceğiz buradan kamuoyuna duyuyorum dedi.
Konuşmaların ardından Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanlığı Binasının açılış kurdelesini İl Başkanı Hamit Karış, Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu ve diğer İlçe Başkanları ile birlikte keserek hizmete açtılar” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, açılışta yaptığı konuşmasında, “Öncelikle ilçe binamızın açılışına gelerek bizlere o değerli vaktinizi ayırdığınız için şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına siz değerli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz, hoş geldiniz şeref verdiniz. Bizleri son derece onurlandırdınız. Bugün hizmete açmış olduğumuz yeni İlçe başkanlığımız binamızda yapacağımız güzel çalışmalarla Gelecek Partisi Mersin Yenişehir İlçemiz adını tüm Türkiye’ye duyuracak ve imzamızı atacağız. İlçe Binamız açılışla kalmayacak. Ben ve yol arkadaşlarım yönetim kurulunda görev alan tüm ekibimizle Gelecek Partisini Türkiye'de geleceğe taşıyacağız. Biliyorum bizler gibi sizlerde çok tatlı bir heyecan içindesiniz. Hepimiz el ele vererek, omuz omuza vererek Gelecek Partisi Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile Gelecek Partisi Mersin İl Başkanımız Sayın Hamit Karış ve 13 İlçe Teşkilatlarımız ile bu kutlu yolda yürümenin onurunu ve
gururunu yaşıyorum. Türkiye’de gelecek, gelecek partisindedir” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. (HABERGRAM)

 

PAYLAŞIN
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Gürsel Tekin partisinden istifa etti

CHP eski Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partisinden istifa ettiğini duyurdu. CHP’nin eski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir